Skip to content
Menu
azp-oferta-speaking-booster2

Chcesz poczuć swobodę podczas rozmów po angielsku?

Speaking Booster to spotkania konwersacyjne w grupach, które pomagają przełamać blokadę mówienia. Nauczysz się posługiwać językiem angielskim w jego naturalnym środowisku, czyli podczas rozmowy.

Każda edycja Speaking Booster obejmuje 10 lekcji, które dotyczą z góry określonego tematu. Uczestnicy będą dobierani do grup według poziomu umiejętności językowych A2/B1 oraz B1/B2. Liczba osób w grupie jest oczywiście ograniczona, dlatego obserwuj mnie na bieżąco w social mediach — tam będę ogłaszała nabór do grupy oraz temat, o którym będziemy rozmawiać.

Jak wyglądają lekcje grupowe Speaking Booster?

GRUPY 4 OSOBOWE

Spotykamy się w niewielkich grupach konwersacyjnych. Jako uczestnik zajęć rozmawiasz zarówno ze mną, jak i innymi uczniami. Podczas lekcji czuwam nad poprawnością językową oraz animuję rozmowę — tak, aby toczyła się w niezwykle naturalnym trybie.

ZAJĘCIA ONLINE

Spotkania Speaking Club odbywają się w formie wideorozmowy na Zoom. Uczysz się w dowolnym miejscu. Nie tracisz czasu na dojazdy i stanie w korkach. Efekty takich lekcji angielskiego są porównywalne do nauki na żywo, w sali szkoleniowej.

CIEKAWE MATERIAŁY

W ramach kursu wykorzystujemy liczne materiały, które ułatwiają wzajemną komunikację po angielsku. Stawiam na różnorodność i interaktywność. Na lekcje nie musisz niczego przynosić i niczego kupować. Wszystkie materiały są wliczone w cenę spotkań.

10 SPOTKAŃ

Każde spotkanie Speaking Booster trwa 60 minut. Jeden kurs obejmuje 10 lekcji. Na każdych zajęciach rozmawiamy na inny temat. W razie jakichkolwiek problemów i wątpliwości jestem dla Ciebie dostępna. Mamy stały kontakt.

Cena Speaking Booster

650 zł

płatność w całości
lub w dwóch ratach
Angielski-z-Paulina_5

Zapisz się na lekcje

Uzupełniając niniejszy formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodę możesz wycofać w każdym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest CleverCat, Paulina Karbownik, Wola Murowana 70, 26-052 Sitkówka-Nowiny, NIP: 9591938374. Podane dane osobowe będą przetwarzane, aby skontaktować się z Tobą oraz udzielić odpowiedzi na zadane przez Ciebie zapytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Tobie uprawnieniach, znajduje się w Polityce Prywatności.