Skip to content
Menu
azp-oferta-lekcje-indywidualne2

Chcesz uczyć się ze mną angielskiego?

  • Planujesz wyjazd za granicę? Chcesz zdobyć nową pracę?
  • Marzysz o podróżach, ale powstrzymuje Cię blokada językowa?
  • Chcesz poznawać nowych ludzi i swobodnie rozmawiać po angielsku bez względu na okoliczności?

Bardzo się cieszę, że masz już za sobą pierwszy krok. Wszystko zaczyna się od decyzji o podjęciu nauki. Twoja motywacja i gotowość są bardzo ważne. Zapewniam Cię, że już za kilka tygodni będziesz na zupełnie innym językowym poziomie. Nauczę Cię praktycznego angielskiego, który przyda Ci się w wielu życiowych sytuacjach. W nauce języka nie chodzi o perfekcję, ale sprawną KOMUNIKACJĘ, która pomaga osiągać cele.

obalamy-szkodliwe-przekonania

Na dzień dobry zajmiemy się szkodliwymi przekonaniami, które do tej pory hamowały Cię przed skuteczną nauką języka.

  • Boisz się, że popełnisz błąd podczas rozmowy?
  • Martwisz się, że palniesz coś dziwnego i Twój rozmówca Cię wyśmieje?
  • Obawiasz się, że nikt Cię nie zrozumie?
  • Wydaje Ci się, że wszyscy mówią lepiej po angielsku niż Ty?
  • Nie masz czasu na regularną naukę?
  • Najpierw chcesz wykuć wszystkie słówka świata i każdą konstrukcję gramatyczną, a dopiero później chcesz uczyć się konwersacji?

Podczas lekcji indywidualnych raz na zawsze zmienisz swoje podejście do języka. Skupimy się na tym, co Cię hamuje. Poznasz też błędy, na które warto uważać. Każdego dnia będziesz widzieć swój językowy rozwój. Aż w końcu… poczujesz pełny luz.

Angielski-z-Paulina_18

Jak wyglądają lekcje angielskiego 1:1?

INDYWIDUALNY ZAKRES

Lekcje angielskiego 1:1 to nauka skrojona typowo pod Twoje potrzeby. Na dzień dobry określamy cele językowe, które chcesz osiągnąć. Nie trzymamy się sztywno programu. Skupiamy się na tym, co jest dla Ciebie największym wyzwaniem.

ZAJĘCIA ONLINE

Lekcje angielskiego 1:1 prowadzę w formie wideorozmowy na Zoom. Uczysz się w dowolnym miejscu. Nie tracisz czasu na dojazdy i stanie w korkach. Efekty takich spotkań są porównywalne do nauki face-to-face.

CIEKAWE MATERIAŁY

Wykorzystuję ciekawe materiały autorskie, materiały autentyczne (z życia wzięte) i inspirowane podręcznikami. Stawiam na różnorodność i interaktywność. Zajęcia nawet przez chwilę Cię nie nudzą. Są wręcz nową formą rozrywki. Na lekcje nie musisz niczego przynosić i niczego kupować. Wszystkie materiały są wliczone w cenę spotkań.

PO ZAJĘCIACH

Indywidualne lekcje angielskiego trwają 60 minut. To jednak nie wszystko. Możesz swobodnie kontaktować się ze mną także między zajęciami. Otrzymujesz ode mnie prace domowe oraz materiały do samodzielnej nauki. W razie jakichkolwiek problemów i wątpliwości jestem dla Ciebie dostępna. Mamy stały kontakt.

Cena lekcji indywidualnej

Do wyboru masz jedną z 3 opcji:

150 zł

cena za godzinę przy zakupie lekcji poza pakietem

140 zł

cena za godzinę w przypadku zakupu pakietu 4 lekcji (560 zł)

130 zł

cena za godzinę w przypadku zakupu pakietu 8 lekcji (1040 zł)

Czas na wykorzystanie każdego z pakietów to 30 dni od momentu zakupu.

Zarezerwuj termin 1 lekcji

Angielski-z-Paulina_6

Uzupełniając niniejszy formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodę możesz wycofać w każdym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest CleverCat, Paulina Karbownik, Wola Murowana 70, 26-052 Sitkówka-Nowiny, NIP: 9591938374. Podane dane osobowe będą przetwarzane, aby skontaktować się z Tobą oraz udzielić odpowiedzi na zadane przez Ciebie zapytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Tobie uprawnieniach, znajduje się w Polityce Prywatności.